Content marketing + Wrocław = Solpin

Strona głównaContent marketing

Wyróżnij się na tle konkurencji

Jeśli szukasz sposobu na to, by Twój przekaz wyróżnił się na tle konkurencji w Agencji PR Solpin mamy na to sposób. Rozwiązaniem jest content marketing. Polskim odpowiednikiem tego angielskiego terminu jest marketing treści, czyli strategia polegająca na pozyskiwaniu nowych klientów poprzez dostarczanie im unikalnych i atrakcyjnych treści . Siedzibą naszej firmy jest Wrocław, jednak dostarczamy ciekawy content Klientom z całej Polski. Zachęcamy do kontaktu niezależnie od tego, gdzie mieści się Twoja firma oraz jak dużym budżetem dysponujesz.

U podstaw content marketingu leży tworzenie tekstów, zwane również copywritingiem. Teksty pisane przez copywritera mają wzbudzać zainteresowanie, generować zaangażowanie grupy docelowej, a przez to kierować uwagę na autora jako eksperta w danej dziedzinie. Mogą być one publikowane np. na firmowym blogu, podnosząc atrakcyjność strony i automatycznie kreując większy ruch. Pozwalają również budować wiarygodność organizacji i pozytywnie wpływają na współczynnik konwersji .

Wyróżnij się na tle konkurencji

Content marketing dla Twojej firmy

Pisanie tekstów czy artykułów na wysokim poziomie merytorycznym, a jednocześnie przyjaznych czytelnikowi nie jest zadaniem łatwym. Dlatego też wiele osób we Wrocławiu oraz innych częściach Polski zdecydowało się skorzystać z usług naszej agencji . Nasze działania obejmują tworzenie case study, artykułów na strony www (zoptymalizowanych pod kątem SEO), treści do publikacji na blogach i w social mediach, kreację prezentacji i infografik oraz aktywność na forach internetowych. Ze względu na szeroki wachlarz możliwości content marketing jest idealnym rozwiązaniem dla każdej firmy.

Daj się zauważyć klientom

Dzięki content marketingowi, ale także szeregowi innych działań, sprawimy, że to klient sam Cię znajdzie. Gwarantujemy również, że pożyteczne i interesujące treści poprawią wizerunek Twojej organizacji. Pracujący dla nas copywriterzy to nie tylko specjaliści w swojej dziedzinie, ale również osoby o rozległej wiedzy specjalistycznej. Możesz więc mieć pewność, że stworzone na zlecenie artykuły będą mieć charakter ekspercki.

Copywriting cennik

Usługi z zakresu copywritingu nie mają jednolitego cennika. Cena konkretnego zlecenia zależna jest od ilości tekstu, tematyki, regularności, złożoności zlecenia czy stopnia zaangażowania klienta. Różnorodność usług copywriterskich decyduje o tym, że stawki ceny tekstów są indywidualnie negocjowane z Klientami. Nie musisz jednak obawiać się, że powierzając opiekę nad treściami profesjonalistom, nadszarpniesz swój budżet. Copywriting z cennikiem oscylującym w granicach od kilku do kilkudziesięciu złotych za tekst jest w zasięgu każdej firmy. Stawiamy na jasne warunki współpracy, dlatego też oferujemy elektroniczną wycenę treści. Wystarczy, że wyślesz nam szczegóły swojego zamówienia (biuro@solpin.pl), a w przeciągu maksymalnie kilku dni dostaniesz od nas informację zwrotną z szacunkowym kosztem usługi. Nasi copywriterzy mają doświadczenie w tworzeniu różnego typu contentu – artykuły sponsorowane, newslettery, opisy produktowe, angażujące teksty blogowe – sam zdecyduj, czego potrzebuje Twoja firma.

Copywriting cennik

W Solpinie zdajemy sobie sprawę jak istotne jest, aby wszystkie kontakty firmy z grupą docelową miały spójny charakter. Realizowane przez nas działania wpisują się więc w koncepcję zintegrowanej komunikacji marketingowej. Nasi eksperci korzystając z różnych narzędzi marketingowych, pomogą Ci wykreować tożsamość marki. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Zamiast tracić czas i pieniądze na nieefektywne formy reklamy zainwestuj w wysokiej jakości content, który specjalnie dla Ciebie przygotujemy.

Nasi copywriterzy to specjaliści o niewyczerpanych pokładach pomysłowości, pracujący w oparciu o atrakcyjny cennik, przewidujący zniżki dla stałych Klientów i upusty przy dużych zleceniach.