O nas

Solpin – eksperci w marketingu i PR

Jesteśmy gronem ekspertów o bogatym i wieloletnim doświadczeniu, dla których przedmiotem codziennych działań jest efektywny PR i skuteczny marketing dla firm. Wrocław – jedno z najważniejszych miast na biznesowej mapie Polski – to znakomita baza dla naszych działań. Niemniej jednak obsługujemy Klientów z całej Polski!

Zapewniamy skuteczny marketing dla małych firm, tych z grupy MŚP, jak również korporacji. Często nasi Klienci korzystają także z naszego doradztwa biznesowego – wiedzy i doświadczenia menedżerskiego na najwyższych szczeblach biznesu. W codziennej aktywności każdego przedsięwzięcia pojawia się potrzeba profesjonalnej konsultacji w wielu ważnych, pilnych tematach. Współpraca z nami ułatwia Klientom skoncentrowanie wysiłków na podstawowej działalności.

                                KREATYWNOŚĆEFEKTYWNOŚĆ
                                DOŚWIADCZENIEPROFESJONALIZM

Skuteczny marketing dla firm (Wrocław)

Nasze propozycje są gotowe do wdrożenia i wspólnie z Klientem uczestniczymy w zastosowaniu wypracowanych rozwiązań. Zapewniamy pełne zaangażowanie, dopasowanie do potrzeb Klienta, zachowanie poufności i dyspozycyjność. Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem prowadząc szkolenia. Wiemy jak skutecznie planować, prowadzić i kontrolować działania marketingowe oraz jak oddziaływać na rynek za pomocą instrumentów marketingowych. Synergia wyżej wymienionych składników zapewnia prowadzenie skutecznego marketingu na szeroką skalę.

Druga marka z grupy – SOLPIN DORADZTWO TECHNICZNE. Solpin to nie tylko skuteczny marketing.

Zapewnienie skutecznego marketingu dla firm to nie jedyny obszar naszej działalności. Zajmujemy się także wsparciem technicznym przy różnego rodzaju działaniach (inwestycje, relokacje, naprawy etc.). Więcej na temat tej usługi znajdziesz tutaj: www.solpin.pl/doradztwo-techniczne/

Zapewniamy obsługę zarówno kompleksową, w kilku obszarach jednocześnie, jak i pojedynczych, nawet drobnych zagadnieniach z zakresu oferty. Współpraca z nami gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług w atrakcyjnej cenie.

Pamiętajmy, że skuteczny marketing jest pomocny w nawiązaniu kontaktu z nowymi klientami oraz wzmocnieniu relacji z obecnymi. Wprowadź Twój biznes na jeszcze wyższy poziom – zapraszamy!

CTA – skorzystaj z ofery

Skorzystaj z naszej oferty
Skontaktuj się
z nami!

email: biuro@solpin.pl
skype: solpinwroclaw
tel.: 600 509 073
Solpin - znajdź nas na Facebooku
Dołącz do nas na Facebooku