Solpin – eksperci w marketingu i PR

Strona głównaO nas

Jesteśmy gronem ekspertów o bogatym i wieloletnim doświadczeniu, dla których przedmiotem codziennych działań jest efektywny PR i skuteczny marketing dla firm. Wrocław – jedno z najważniejszych miast na biznesowej mapie Polski – to znakomita baza dla naszych działań. Niemniej jednak obsługujemy Klientów z całej Polski!

Zapewniamy skuteczny marketing dla małych firm, tych z grupy MŚP, jak również korporacji. Często nasi Klienci korzystają także z naszego doradztwa biznesowego – wiedzy i doświadczenia menedżerskiego na najwyższych szczeblach biznesu. W codziennej aktywności każdego przedsięwzięcia pojawia się potrzeba profesjonalnej konsultacji w wielu ważnych, pilnych tematach. Współpraca z nami ułatwia Klientom skoncentrowanie wysiłków na podstawowej działalności.

Profesjonalna agencja PR i marketingu

Skuteczny marketing dla firm (Wrocław)

Nasze propozycje są gotowe do wdrożenia i wspólnie z Klientem uczestniczymy w zastosowaniu wypracowanych rozwiązań. Zapewniamy pełne zaangażowanie, dopasowanie do potrzeb Klienta, zachowanie poufności i dyspozycyjność. Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem prowadząc szkolenia. Wiemy jak skutecznie planować, prowadzić i kontrolować działania marketingowe oraz jak oddziaływać na rynek za pomocą instrumentów marketingowych. Synergia wyżej wymienionych składników zapewnia prowadzenie skutecznego marketingu na szeroką skalę.

kreatywność

KREATYWNOŚĆ

efektywność

EFEKTYWNOŚĆ

doświadczenie

DOŚWIADCZENIE

profesjonalizm

PROFESJONALIZM

Pamiętajmy, że skuteczny marketing jest pomocny w nawiązaniu kontaktu z nowymi klientami oraz wzmocnieniu relacji z obecnymi.

Wprowadź Twój biznes na jeszcze wyższy poziom – zapraszamy!